Zmenšiť textZväčšiť text

Ponuka Práce - Kuchár/ka v MŠ Malý Kamenec

 12.07.2021

Kuchár / Kuchárka

Školská jedáleň pri materskej škole s vyučovacím jazykom maďarským - óvoda Malý Kamenec

Miesto práce:

MŠ Malý Kamenec

Druh pracovného pomeru:

Pracovný pomer na dobu neurčitú

Termín nástupu:

2021. 08. 15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuchár / kuchárka

Náplň práce:

  • príprava jedál podla pokynov vedúcej jedálne
  • výdaj jedál a nápojov počas dennej prevádzky MŠ
  • odoberanie vzoriek jedla s predpísanou evidenciou
  • starostlivosť o hygienu jedálne a priestorov kuchyne
  • nakupovanie potravín

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku

75% - 6 hodín denne

Počet detí v MŠ

19

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzedlaním:

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie

Výučný list v obore kuchár - čašník.

Prax v gastre - minimálne 3 roky.

Odborná spôsobilosť na prácu s potravinami vydaná RÚVZ - nutná.

Ďalšie požiadavky na zamestnanca

Pozitívny prístup k práci v kuchyni a materskej škole, kladný vzťah k deťom, samostatnosť a zodpovednosť.

Práca vo vynovenej šolskej kuchyni.

Finančné ohodnotenie podla platných tabuliek.

Žiadosti o prijatie do zamestnanie prosíme zaslať na nižšie uvedené kontakty e-mailom, poštou alebo osobne v prac. dňoch od 8.00-12.00 hodín, do 31.07.2021

Adresa spoločnosti

Obec Malý Kamenec

Malý Kamenec č. 147

076 36

Kontakt

Kontaktná osoba: Klára Nagyová, prac. OcÚ

Tel.: +421 904 596 632

E-mail: klara.nagyova147@gmail.com